• AMECO s.r.o.,Pražská třída 66/180,500 04 Hradec Králové,

Ameco s.r.o. je obchodním zástupcem a distributorem italské společnosti
TreviVibratori s.r.l. pro Českou Republiku

Image

Společnost Trevi Automazioni se od roku 1989 specializuje na výrobu skupinových podavačů. Mohou nabídnout řešení na míru pro automobilový, elektromagnetický, elektronický, farmaceutický, zdravotnický, potravinářský a kosmetický průmysl.

Firma AMECO, s.r.o. od roku 2023 působí jako výhradní obchodní zástupce TreviVibratori s.r.l. pro Českou republiku a Slovensko.

Image

JF Series – Skokové podavače

JF je inovativní řada elektromagnetických skokových vibrátorů určených k podávání průmyslových strojů bez zadrhávání. Použití nových technologií robotického pohonu zaručuje nepřetržité a přesné strojní podávání, kontrolu dílů a kontrolu kvality. Kompaktní konstrukce, snadná integrace a rychlá změna formátu jsou jen některé z nesčetných výhod použití těchto systémů. Skokové podavače lze použít především pro:

  • Přímé podávání výrobních strojů
  • Kontrolu dílů
  • Čtení kódů
  • Orientace kusů a řadová akumulace
  • Kontrola kvality
  • Přímé měření

Mísové podavače

Tyto výrobky jsou používány pro náhodný výběr objektů. Každý pohon je přiřazen ke své nádobě. Každé zařízení může být pravotočivé nebo levotočivé a může být standardně vybaveno vlastním regulátorem nastavení. Na vyžádání lze dodat nádobu různých rozměrů z nerezové oceli s povrchovou úpravou odolnou proti mechanickému opotřebení a olejům a tlumící hluk.

Image
Image

Lineární podavače

Lineární podavače Trevi jsou užitečné pro přenos, manipulaci a akumulaci všech druhů předmětů. Mají vibrační základnu a regulátor nastavení. Akumulační kanál je vyroben na zakázku, což může zaručit spolehlivost a dlouhou životnost. Na vyžádání můžeme poskytnout snímač plného a prázdného zásobníku, který synchronizuje lineární podavač s ovladačem.

Vibrační zásobníky s otevřeným kanálem

Otevřené kanálové vibrační zásobníky se používají v případech, kdy kapacita zásobníku nemůže zajistit požadovaný rozsah. Obvykle jsou spojeny s lineárním podavačem a indikátorem hladiny, které, díky vhodnému označení, udržují konstantní počet kusů ve vibrujícím zásobníku. Na základě obsažených kusů mohou mít vnitřní gumu a na přání jsou k dispozici i v jiných velikostech.

Image
Image

Pásové motorové zásobníky

Mohou se zásobovat náhodně umístěnými předměty, které se mohou vzájemně zachytávat. Mohou být opatřeny uzemňovacími patkami nebo na paletě. Mají stoupání, které může pokrývat úhly od 0 do 25 stupňů. Gumová rohož je dimenzována na počet podávaných kusů a podle sklonu. Může být zajištěna efektivní navazující kapacita systému.

Výtah s pohyblivými deskami

Lze jej přizpůsobit různým lineárním podavačům. Může zajistit výběr kusů a automatickou recirkulaci v zásobníku. Mechanická spolehlivost a odolnost proti opotřebení zaručuje dlouhou životnost.

Image
Image

Výtah s výstupy

Pásové elevátory se obvykle používají pro aplikace, které vyžadují velmi vysokou kapacitu zásobníku a výšku vyšší než 1500 mm. Mohou podávat náhodně předměty, u kterých hrozí, že se navzájem zaklesnou.

Výtahy pro těžké náklady

Výtahy pro těžké náklady s autonomií 650 litrů.

Image
Image

Ochranné a protihlukové konstrukce, řídící jednotky

Integrované palety a ochranné kryty, zakázkové konstrukce. Řídicí karty pro kruhové, lineární vibrátory. Různé modely, frekvenční měniče, jednodeskové, dvoudeskové, digitální nebo analogové.

Vstupte do prezentace TreviVibratori s.r.l.

Kontaktujte nás

AMECO s.r.o.

Pražská třída 66/180
500 04 Hradec Králové

Česká republika

E-mail: maedler@ameco.cz
Web: www.ameco.cz

Jsme na sociálních sítích